Bir Akademi Bilsem yayınıdır...

"Ailede çocuk eğitiminin bizcesi nasıl olur?" düşüncesi ile hazırlandı...

Okul Evde Başlar, sadece "Yetkili" değil, aynı zamanda "Etkili" ebeveyn olmanın yollarını açacak ve çocuklarınıza karşı daha çok sevgi ve tahammül yükleyecektir.

Devamı
Hızlı Okuma Programı
Azerbaycan Temsilciliğimiz
HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞTIR

Öğrenci Koçluğu Programı

Kendine özgü potansiyelini ortaya çıkarabilen her öğrenci başarılıdır.

Bu program potansiyelleri ortaya çıkarmanızı, doğru yönlendirmenizi ve öğrenciyi kazanmanızı sağlayacak becerileri kazandırır.

Okul Evde Başlar
Aile Koçluğu Modeli nedir?

Aile Koçluğu Programı, Anne baba ve çocuklarının gelişimlerine imkân sağlayacak şekilde düşüncelerini, duygularını ve davranışlarını kontrol etmede yardımcı olmayı amaçlayan bir eğitim modelidir.

Bilgi için şimdi arayın:

0850 241 12 57

Aile Koçluğu Sertifika Programı

Çocuk gelişimine katkıda bulunan, anne-baba süreçlerini eğlenceli hale getiren, çocukların "çocuk" olmasına izin veren gelişim programı.

Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık

Eğitim kurumları için başarıyı destekleyen, kurum-aile-çocuk süreçlerini verimli hale getiren, koşulları lehinize çeviren eğitim destek programı.

Yeni içerikler Youtube kanalımızda... Anne-Baba-Çocuk ilişkileri, ergenlik sorunları, güncel konular ve çok daha fazlası için Youtube kanalımızı ziyaret edin.

Dr. Fatih Kalkınç Uzman PDR.

Ülkemizin her köşesinde anne-baba-çocuk, öğretmen ve öğrencilere ders çalışma teknikleri, etkili anne-baba eğitimi, pozitif düşüncenin hayata katkısı, eşler arası ilişkiler ve sınıf yönetimi gibi pek çok konuda seminerler vermiştir. Ayrıca Almanya, İsviçre, Bosna-Hersek, Fransa ve Avusturya gibi Avrupa ülkelerinde de eğitim ve seminerler vermeye devam etmektedir.

Yazar Hakkında

AYLIK BÜLTEN Özel videolar ve yeni makaleler için aylık bültenimize kayıt olun.

Bir Akademi Bilsem yayınıdır...
iyzico, visa, visa electron, mastercard, maestro, american express, troy